Testy pro školy

Dle aktuální situace a rozhodnutí ministerstva zdravotnictví je zřejmé, že si ředitelé škol budou nadále objednávat antigenní testy na školní testování sami a bude jim pak zpětně jen proplácen příspěvek, stejně jako u firemního testování.

Naše společnost se specializuje na antigenní testy, které jsou vhodné pro žáky a dokáže zásobovat velké množství dle potřeby. Nabízíme neinvazivní testy ze slin, které identifikují nákazu ze vzorku slin. Celý postup samo-testování je jednoduchý, rychlý a naprosto bezbolestný oproti ostatním metodám. Proto jsou naše testy rodiči nejčastěji využívanou alternativou školního testování z nosohltanu a nosu nebo krku, které jsou aktuálně distribuovány do škol. Pro děti přinášejí odběry z nosu či nosohltanu frustraci a tímto způsobem jim povinné testování můžeme zpříjemnit. Dalším důležitým faktorem je fakt, že děti mají sušší nosní sliznici a odběr vzorku pro identifikaci viru tímto způsobem může být neprůkazný. 

Specializace na antigenní testy není všechno, co můžeme v boji s pandemií školám nabídnout. Můžeme zároveň dodat ochranné pomůcky jak dospělých, tak i dětských velikostí. V nabídce máme dnes nejpoužívanější pětivrstvé respirátory FFP2 NR, uznávané třídy EN 149:2001+A1:2009, chirurgické roušky IIR a další.

Dokážeme vám také spočítat kolik testů budete přesně na počet žáků a zaměstnanců na danou dobu potřebovat a dáme vám i instrukce, jak nakládat s biologickým odpadem, jak ho po použití zlikvidovat.

Naše testy kontrolujeme co do úplnosti a zároveň přidáváme správně přeložený a srozumitelný návod a k objednávce Vám můžeme nabídnout i příkladnou instruktáž postupu samo-testování. Na nákup testů vystavujeme fakturu, takže proplácení je pro Vás poté mnohem snazší.

Naše firma je vedena mezi prvními v tabulce Ministerstva zdravotnictví, která určuje firmy, které mohou prodávat testy určené i pro sebetestování. Dostupné zde.

Tým AQUA Project

 

Poptávky a jakékoliv otázky posílejte na mail: info@aquaproject.cz, nebo telefonicky: 776 620 996

Informace o velkoobchodu naleznete také zde:  www.aquaproject.cz

E-shop s testy a ochrannými pomůckami: https://www.antigennitest.cz/antigennitesty/